WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Lazer Yansıtıcı Ayna(Mo)

Sosyal Medyada Paylaş

 Lazer Yansıtıcı Ayna(Mo)
 Lazer Yansıtıcı Ayna(Mo)
 Lazer Yansıtıcı Ayna(Mo)
 Lazer Yansıtıcı Ayna(Mo)
  • BİLGİLENDİRME

Kategori: Optik lensler, optik aksesuarlar

Uygulama: reklamcılık, ambalajlama, zanaat işleme, dekoratif yapı malzemeleri, giysi ve daha birçok sektörde lazerle kesim, lazer gravür, lazer markalama ve diğer lazer işleme.

Genel Açıklama: Toplam reflektörler, CO2 lazer cihazında eksiksiz bir optik yol oluşturmak için lazer odaklı merceklerle işbirliği yaptıkları için, lazer iletim sistemlerinde önemli bir elementtir. Yansıtıcı ayna alan tasarruflu, ışık kaybını azaltmaya yardımcı olur ve lazer gücünü korur. Lazer kesim makineleri, lazer gravür makineleri ve lazer markalama makineleri gibi lazer ekipmanları için mükemmel bir optik aksesuar.

Mo Yansıtıcı Ayna

Toplam reflektörler genellikle alt tabakalar olarak Mo ve Si'yi kullanırlar. Mo toplam reflektörü tipik olarak kaplanmamıştır ve çalışma ortamları için zorlayıcı şartları karşılamak için yüksek lazer gücüne dayanabilir. Temizlenebilir ve ömrü uzun, ancak yansıtma oranı düşüktür.


 

İLETİŞİM

KALENDER LAZER Sanayi Mh. Malazgirt Cd. Adatepe Sk No:1 Güngören/İstanbul

KISACA KALENDER LAZER

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Kalender Lazer Sistemleri müşterilerine kaliteli sağlam ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek, satış sonrası hizmet noktasında, en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dostluklar kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmıştır

Haber Bülteni

SOSYAL MEDYADA KALENDER LAZER