WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

F Serisi CO2 Lazer Tüpleri

Sosyal Medyada Paylaş

F Serisi CO2 Lazer Tüpleri
F Serisi CO2 Lazer Tüpleri
F Serisi CO2 Lazer Tüpleri
F Serisi CO2 Lazer Tüpleri
F Serisi CO2 Lazer Tüpleri
  • BİLGİLENDİRME

CL SERISI CO2 LAZER TÜPLERI

(Lazer İşaretleme Makinesi, Lazer Kesme Makinesi ve Lazer Gravür Makineleri   Sarf Malzemesidir.) 

 

GENEL AÇIKLAMA

EFR'nin F serisi CO2 lazer tüpü, bir katalizör ile galvanize edilmiş bir Alman deşarj borusu ile donatılmış yükseltilmiş bir lazer makine aksesuarıdır. Lazer gücü geleneksel lazer tüplerinden% 30 daha fazla 200W'a kadar çıkmaktadır. Bu sERİ CO2 lazer tüpü, kompakt bir boyuta, kararlı lazer gücüne, yüksek kaliteli lazer ışınına, mükemmel ışık moduna, küçük bir ışık noktasına, hızlı bir hıza ve 6.000 saate kadar Lazer ömrüne sahiptir.

Parameters

Model Length(mm) Outer Diameter(mm) Outer Power(W) Maximum Power(W) Operating Current Catalyst
F08 850±20 ¢80±2 40 50 22 Yes
F0 1050±20 ¢80±2 50 60 22 Yes
F2 1250±20 ¢80±2 80 95 28 Yes
F4 1450±20 ¢80±2 100 120 30 Yes
F6 1650±20 ¢80±2 130 150 30 Yes
F8 1850±20 ¢80±2 150 165 30 Yes
F10 2050±20 ¢80±2 170 185 30 Yes

Özellikler

1. Yüksek Güç: Bir katalizör ile galvanize edilmiş bir Alman boşaltma tüpü ile donatılmış olan bu yükseltilmiş lazer kesme makinesi yedek parça, 200W'a kadar bir güce sahip aynı uzunluğa sahip sıradan bir lazer tüpüne göre% 30 daha fazla güce sahiptir.

2. Güvenilir Kararlılık: CO2 lazer tüpünün ateşleme işlemi sırasında sıkı kalite kontrolü yapıyoruz ve garanti edilmiş bir güvenilirlik ve kararlılığa sahip olduklarından emin olduk.

3. Uzun Hizmet ömrü: İçinde katalizörün ve özel olarak işlenmiş elektrotların galvanizasyonu nedeniyle, deşarj tüpü daha iyi bir kararlılığa ve 6.000 saate kadar uzun ömürlü olup, uzun süreli güvenilir operasyonlar sağlar.

Performans ve Uygulamalar

EFR'nin 200W CO2 lazer tüpü, küçük bir ışık spotuyla, 6.000 saatlik sabit performans ve servis ömrü ile lazer gravür makineleri, lazerli kesme makineleri, lazerli markalama makineleri ve lazerli kalıp kesme makineleri dahil olmak üzere farklı lazer işleme ekipmanlarına uygulanabilir.

Farklı lazer gravür makinesi ve lazer kesme makinesi üreticileri için bir dizi lazer ekipmanı tedarik ettik. Müşteriler arasında popüler oldukları için CO2 lazer tüpü; reklam, paketleme, zanaat işleme, dekoratif yapı malzemeleri ve deri ürünleri endüstrisinde lazer kesim, lazer gravür ve lazer markalama alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kesme: F6, F8 ve F10 CO2 lazer tüpleri, reklam, sergi, dekorasyon ve diğer endüstrilerdeki malzemeleri kesmek için uygundur. Bu düşük maliyetli cam lazer cihazları farklı işleme gereksinimlerini karşılayabilir.

Gravür: F2 ve F4 CO2 lazer tüpleri, ön oyma koşulları altında ve 5mA'lık bir akımda lazer gravüründe mükemmel performanslara sahiptir. (F2 CO2 lazer tüpleri 4mA akım gerektirir). Lazer tüplerimiz yüksek frekanslı darbeli gravür yapabilir.

Operasyon durumu

Soğutma yöntemi: Su soğutma
Soğutma sıvısı: temiz su
Akış hızı: 3-5 L / dak. (F2 CO2 lazer tüpü 2-5 L / dk akış hızına sahiptir.)
Standart su sıcaklığı: 10 ℃ -40 ℃
Ortam sıcaklığı: 2 ℃ -40 ℃
Ortam nemi:% 10-60

İşletim Akımı

Aşırı akım koşullarında yanlış uzun süre kullanıldığında, CO2 lazer tüpünün negatif elektrodu renk değiştirir ve servis ömrü önemli ölçüde azalır.Yukarıdaki akım, katoda seri olarak bağlı olan ampermetrede görüntülenen gerçek akımlara uygun olmalıdır.

Temizleme İpuçları:

Karbondioksit lazer tüpünün penceresini temizlerken, lütfen çıkış gücünü önemli ölçüde etkileyecekleri için pamuklu bezleri veya diğer mendilleri kullanmayın.

Pencereyi temizlemek için aşağıdaki yöntemler sağlanmıştır.

1. Objektif lekelenince, lazer tüpünü kapatın.
2. Mercek üzerindeki toz ve pislikleri uçurmak için bir hava tahliye cihazı kullanın.
3. Mercek üzerine etanol püskürtmek için bir şırınga kullanın.
4. Etanol buharlaştıktan sonra, lazer tüpünü tekrar açın.
5. Yukarıdaki yöntemler etkili bir şekilde çalışmıyorsa, uzmanları, etanolde batırılmış pamuklu bir bezle, mercekleri merkezden uzakta, kenarına doğru dönerek temizlemek için kullanmaları gereklidir.

Özel Bildirim

1. Camı temizlemek için aseton kullanmayın.
2. Lazer tüpünün her iki ucundaki iki sabitleme vidasını hareket ettirmeyin aksi takdirde, çıkış gücü azalacak ve lazer tüpü kazınacaktır.
3. Organik cam üzerindeki ışık noktasını test ederken, organik camı pencereden 300 mm uzakta tutun.

Güvenlik: CO2 cam lazer cihazı görünmez ışık ürettiğinden, lütfen çalıştırırken göz koruma tertibatını takın. Pozitif kutup üzerinde yüksek voltaj için bir güvenlik işareti işaretlenmiştir.

Depolama ve Taşıma Gereksinimleri: CO2 lazer tüpünü depolarken ve naklederken lütfen soğutma sıvısını boşaltın ve boru uçlarını toz geçirmez plastik torbalarla örtün. Depolama için gerekli ortam sıcaklığı 2-40 ° C ve nem oranı% 10-60 arasında değişir.

Yapışkan bantlar ve süngerler, lazer tüplerini sabitlemek ve taşıma sırasında kaymayı önlemek için kullanılmalıdır. Pencere ucunda 70 mm sünger kullanılmalı ve 50 mm sünger tam yansıtıcı aynanın ucunda olmalıdır.

 

İLETİŞİM

KALENDER LAZER Sanayi Mh. Malazgirt Cd. Adatepe Sk No:1 Güngören/İstanbul

KISACA KALENDER LAZER

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Kalender Lazer Sistemleri müşterilerine kaliteli sağlam ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek, satış sonrası hizmet noktasında, en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dostluklar kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmıştır

Haber Bülteni

SOSYAL MEDYADA KALENDER LAZER