WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul Lazer Makina

Kalender Lazer Sistemleri 2007 yılından beri İstanbul Avrupa Yakasında İstanbul Lazer Makina hizmeti sunmaktadır. Kalender Lazer Sistemleri ana merkez ofisi Güngören'de bulunmaktadır. İstanbul'un yanı sıra tüm Türkiye, Avrupa kıtası ve kuzey doğu ülkelerine, ipek yolu hattında bulunan ülkelere Lazer makina ve lazer makina yedek parça ihracatı yapmaktadır. Lazer makina kullanan işletmeler, lazer yedek parça tedariği ve İstanbul Lazer Makina talepleri durumunda işletmemize müracat ederek profesyonel çözümler sunulmasını talep edebilirler. İstanbul Lazer Makina firmaları ile gerek çözüm ortaklıları gerekse yedek parça lojistiği konusunda mutabakatlarımız bulunmaktadır. Kalender Lazer Sistemleri vizyonu gereği iç pazarda ve dış ihracat hattında kaliteli lazer makine yedek parçalarını yüksek stok seviyelerinin ve alım gücünün verdiği avantajla işletmelere uygun fiyata sunmayı hedefler.

istanbul lazer makinaFirmamız her yıl yatırımını yaptığı arge çalışmalarını fuarda sergileyerek iç ve dış pazardaki müşterilerine sunmaktadır. Kalender lazer, yedek parça ve lazer makina kalitesinde olduğu gibi lazer teknik servis konusunda da yatırımlarını üst düzeyde tutmaktadır. Kalender Lazer'in mühendisleri mesai saatleri gözetmeksizin acil durumlarda servise hazır durumdadır. Servis aracımızda her türlü senaryoya hazırlıklı donanım ve ekiplar bulunmakta ve lojistik anlamda kusursuz bir servis sunmayı hedeflemekteyiz. Merkez depo ve ofisimizin konumu gereği  İstanbul Lazer Makina hizmetlerimiz diğer bölgelere nazaran bir adım daha hızlı olabilmektedir. Kalender Lazer Sistemleri misyonu gereği malzeme ve donanım kalitesi üst düzeyde ürünleri müşterine sunmaya devam edecektir.

 

 

İLETİŞİM

KALENDER LAZER Sanayi Mh. Malazgirt Cd. Adatepe Sk No:1 Güngören/İstanbul

KISACA KALENDER LAZER

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Kalender Lazer Sistemleri müşterilerine kaliteli sağlam ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek, satış sonrası hizmet noktasında, en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dostluklar kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmıştır

Haber Bülteni

SOSYAL MEDYADA KALENDER LAZER