WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Lazer Güç Kaynakları(Power Suplly)

Sosyal Medyada Paylaş

Lazer Güç Kaynakları(Power Suplly)
Lazer Güç Kaynakları(Power Suplly)
Lazer Güç Kaynakları(Power Suplly)
Lazer Güç Kaynakları(Power Suplly)
  • BİLGİLENDİRME

Kategori: Elektronik cihaz, mekanik ve elektronik ürünler

Uygulama: EFR'nin CO2 lazer güç kaynağı, CO2 lazer tüpleri ile birlikte kullanılabilir. Farklı tipler ve modeller mevcut olduğunda, bu lazer ekipmanı aksesuarı farklı güç seviyeleriyle lazer tüplerini eşleştirebilir.

Emniyetli ve güvenilir lazer güç kaynağı, akrilik plastik, bez, kauçuk plakalar ve deri ürünler üzerinde hassas kesim ve gravür yapmak için doğrudan lazer kesme makinesi, lazer gravür makinesi ve diğer lazer ekipmanlarına bağlanabilir.


Özellikler

Büyük Uyumluluk: Yüksek verimlilik, frekans ve hız ile karakterize edilen PS-N serisi CO2 lazer güç kaynağı, CO2 lazer cihazları için eşleştirilen bir güç kaynağıdır. Mükemmel uyumluluk sayesinde, balast olmadan doğrudan ve kolayca lazer cihazlarına bağlanabilir.

Yüksek Verimlilik: Lazer ekipmanı güç kaynağı, yüksek güç aktarım etkinliği sunar ve CO2 lazer tüpünün başlamasını kolaylaştırabilir, böylece düzgün çalışmasını ve ömrünün uzun olmasını sağlar.

Çift Kullanımlı Arayüz: CO2 lazerli güç kaynağı, kapalı döngü kontrolü elde etmek veya lazer tüpünün gerçek çalışma akımını test etmek için kullanılabilen çift amaçlı bir arayüz ile donatılmıştır.

Açık Devre Koruması: Optik işleme makineleri için CO2 lazer güç kaynağı, açık devre koruması elde edebilir. Muhafaza güvenli bir toprak bağlantısı ile donatılmışsa, lazer güç kaynağı açık devre üzerinde kısa bir süre çalışabilir. Bu koruma lazer güç kaynağının servis ömrünü uzatır.

Şartname

KALENDER Model Ölçüler (L×W×H) (mm)  CO2 Lazer Tüpü Garanti
CO2 Lazer Güç Kaynagı  PS-N80 250×139×107 1200CL, F2, ZS-1250, 1600CL 18 Ay
PS-N100 285×139×107 F4, ZS-1450 18 Ay
PS-N130-150 352×139×107 F6, F8, F10, ZS-1650, ZS-1850, ZS-2050 18Ay

Özellikleri

Sıfır akımlı bir yarı köprü yumuşak anahtarlama akımı sayesinde, CO2 lazerli güç kaynağı, yüksek verimlilik, kısa tepki süresi ve kolay arabirim kontrolü sunar. TTL yüksek / düşük seviye anahtarı tarafından gönderilen sinyallere yanıt verir ve lazer cihazlarını açma / kapama anahtarını kontrol eder.

Bu lazerli güç cihazı ayrıca, anormal su ve havanın havalandırılmasını etkili bir şekilde tespit edebilen bir koruma anahtarı ile donatılmıştır. 0-5V analog sinyaller ve lazer gücünü düzenlemek için bir PWM sinyali alabilir.

Yaşlanma Testi: Her lazer tüpü güç kaynağı, 65 ° C sıcaklık altında 10 saat tam yüklü bir işleme tabi tutulmalıdır. Ayrıca, her 7 saniyede bir açma / kapama anahtarı testlerine tabi tutulmaları gerekir ve bunu 300 kez yapmaları gerekir.

İLETİŞİM

KALENDER LAZER Sanayi Mh. Malazgirt Cd. Adatepe Sk No:1 Güngören/İstanbul

KISACA KALENDER LAZER

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Kalender Lazer Sistemleri müşterilerine kaliteli sağlam ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek, satış sonrası hizmet noktasında, en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dostluklar kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmıştır

Haber Bülteni

SOSYAL MEDYADA KALENDER LAZER