WHATSAPP ÜZERİNDEN BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ZS Serisi Co2 Lazer Tüpleri

Sosyal Medyada Paylaş

ZS Serisi Co2 Lazer Tüpleri
ZS Serisi Co2 Lazer Tüpleri
ZS Serisi Co2 Lazer Tüpleri
ZS Serisi Co2 Lazer Tüpleri
ZS Serisi Co2 Lazer Tüpleri
  • BİLGİLENDİRME

ZS Serisi CO2 Lazer Tüpleri

(Lazer Cihazları için Lazer Aksesuarları)

(Lazer İşaretleme Makinesi, Lazer Kesme Makinesi ve Lazer Gravür Makineleri   Sarf Malzemesidir.) 

ZS Serisi CO2 Lazer TüplerininÖzellikleri

1. Güvenilirlik:

Deşarj ham cam tüp Almanya'dan ithal edilmektedir, komple cam tüp kalitesi sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. CO2 lazer tüpünün sızıntı önleyici bir performansı garanti edilir.

2. Yüksek güç:

Tamamen yansıtıcı bir ayna ve US II-VI markası tarafından orijinal olarak yapılmış bir pencere ile donatılmış olan CO2 lazer tüpü, aynı uzunluktaki diğer lazer tüplerden% 40 daha fazla güç ve maksimum güç 190W'tır.

3. Uzun ömür:

Boşaltma tüpü bir katalizör ile galvanize edilir ve özel olarak işlenmiş elektrotlara sahiptir, böylece mühürlü lazer tüpü 10.000 saate kadar daha uzun kullanım ömrü sağlar ve uzun süre istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam eder.

4. Işın modu:

Maliyet etkin CO2 lazer tüpü, optik boşluğu, yüksek kaliteli lazer ışını ve dengeli lazer gücü nedeniyle endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.

ZS Serisi CO2 Lazer Tüplerinin Avantajları

1. Işın modunun değiştiği sorunun çözülmesi, güç daha kararlıdır.

2. Geliştirilmiş verim, üretim miktarı artar, teslim süresi kısadır.

3. Üretim mühendisliği ve ürün yapısı daha Arttırılmıştır.

Parameters

Model Length (mm) Outer Diameter (mm) Output Power (W) Maximum Power (W) Operating Current (mA) Catalyst
ZS-1250 1,250 ±20 Ø80 ±2 80 95 28 Yes
ZS-1450 1,450 ±20 Ø80 ±2 100 120 30 Yes
ZS-1650 1,650 ±20 Ø80 ±2 130 150 30 Yes
ZS-1850 1,850 ±20 Ø80 ±2 150 165 30 Yes
ZS-2050 2,050 ±20 Ø80 ±2 170 185 30 Yes

 

Performans ve Uygulama

EFR'nin yüksek güçlü, dayanıklı ve istikrarlı CO2 lazer tüpleri, küçük bir ışık noktasına sahiptir ve lazer kesme makinesi aksesuarları, lazer gravür makinesi aksesuarları ve lazer markalama makinesi aksesuarları olarak kullanılabilir. Deri ürünler, araba koltukları, giysi, kağıt ve diğer ürünlerin, reklam, paketleme, zanaat işleme, dekoratif inşaat malzemeleri endüstrisinde kesim, gravür ve işaretlemesinde önemli bir rol oynadıklarından, lazer sarf malzemeleri sayısız lazer makinelerinin üreticileri.

Kesim: ZS-1650 ve ZS-1850 CO2 lazer tüpleri, reklam, sergi, dekorasyon, giyim ve deri ürünleri endüstrisinde farklı işleme gereksinimlerini karşılamaktadır.

Gravür: ZS-1650 ve ZS-1850 CO2 lazer tüpleri preiyonizasyon koşullarında yüksek frekanslı puls gravürü yapabilir.


Operasyon Durumu

Soğutma yöntemi: Su soğutma
Soğutma sıvısı: temiz su
Akış hızı: 3-5 L / dak. (ZS-1250 CO2 lazer tüpü 2-5 L / dak akış hızına sahiptir.)
Standart su sıcaklığı: 10 ℃ -40 ℃
Ortam sıcaklığı: 2 ℃ -40 ℃
Ortam nemi:% 10-60

İşletim Akımı

** Not: Çalışma akımı 28mA'dan yüksek olmayan tıbbi ve endüstriyel kullanım için lazer tüpü uzun süreli kullanım ve 10.000 saate kadar bir servis ömrü sağlar.

Cam lazer tüpü, uzun süreli, aşırı akım koşullarında yanlış kullanılırsa, negatif elektrotun rengi değişir ve servis ömrü önemli ölçüde azaltılacaktır.

Tozların iç elektrotları rahatsız etmesini önlemek için lütfen yüksek basınç koruyucu muhafazayı örtmek için plastik sargı kullanın.

Lazer Tüpü Temizleme İpuçları:

CO2 lazer tüpünün penceresini temizlerken, lensi ovmak için pamuklu çubuk veya diğer mendillerden kaçının; aksi halde çıkış gücünü etkiler.

Lütfen pencereyi aşağıdaki belirtilen yöntemlere göre temizleyin:
1. Objektif lekelenirse, lazer tüpünü kapatın.
2. Hava tozu üfleyicisi kullanarak lensin üzerindeki kiri havaya uçurun.
3. Bir şırınga kullanarak merceğin üzerine etanol püskürtün.
4. Lazer tüpünü tekrar açmadan önce etanolün buharlaşmasına izin verin.
5. Lens hala temiz değilse, mercekleri merkezden dışarıya dönen bir yöntemle temizlemek için etanol batırılmış bir pamuklu çubuk kullanmak için bir profesyonel olarak.

Özel Bildirim
1. Aseton lensi temizlemek için kullanılamaz.
2. Azaltılmış gç çıkışı veya çizik ile çalışmasını önlemek için, sabitleme vidalarını lazer tüpünün her iki ucuna sabit tutun.
3. Işık spotunu test ederken lütfen organik camı pencereden en az 300 mm uzakta tutun.

Güvenlik:

Çalışırken, gözlerinizi bu lazer ekipmanı yedek parçası tarafından üretilen görünmez ışığa karşı korumak için göz koruması takın. Lütfen pozitif kutbun üzerindeki yüksek voltaj işaretine dikkat edin.

Depolama ve Taşıma Gereksinimleri:

Tüp içindeki soğutma sıvısı boşaltılmalı ve tüp toz geçirmez plastik torbalarla kapatılmalı, lazer tüpü 2 ila 40 ° C arasında değişen bir ortam sıcaklığında ve% 10-60 arasında değişen bir nemde saklanmalıdır.

CO2 lazer tüpünü naklederken, kaymayı önlemek için tüpleri sabitlemek için yapışkan bant ve süngerler kullanın. Buna ek olarak, pencerenin ucunda 70 mm sünger ve tamamen yansıtıcı aynanın ucunda 50 mm sünger kullanılmalıdır.

 

İLETİŞİM

KALENDER LAZER Sanayi Mh. Malazgirt Cd. Adatepe Sk No:1 Güngören/İstanbul

KISACA KALENDER LAZER

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Kalender Lazer Sistemleri müşterilerine kaliteli sağlam ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek, satış sonrası hizmet noktasında, en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dostluklar kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmıştır

Haber Bülteni

SOSYAL MEDYADA KALENDER LAZER