Lazer Tüpünü Nasıl daha Uzun Ömür Kullanabiliriz ?

En kaliteli ve yüksek içerikli CO2 lazer tüp satışı için firmamızla iletişime geçerek maksimum verim sağlayan ürün teminini tercih edebilirsiniz. Makinenize tanınmış ve kaliteli bir marka tüp takıldığından emin olmak, gelecekte size z

Lazer Tüpünü Nasıl daha  Uzun Ömür Kullanabiliriz ?

Lazer Tüpünü Nasıl Uzun Ömür Hale Gelir?

 

Birçok lazer kesim ve kazıma makinesinde kullanılan cam CO2 lazer tüp, sarf malzemesi olarak sınıflandırılsa da, tüpün ömrünü uzatmanın, verdiğiniz ücretin karşılığını almanın birkaç yolu bulunur. Tüpün markası, maksimum akım ayarı, tedarikçi, optik yolun bakımı ve lazer tüpünün kendisini soğutulması gibi bir dizi faktörü göz önüne alınır. Bununla birlikte, lazer tüpünü doğru bir alsanız bile sadece yardımcı olur, uzun bir tüp ömrü garanti etmez.
 
Bir lazer kesim ve kazıma makinelerinde işletme maliyetleri nispeten düşüktür. Ancak karşı karşıya kalacağınız en büyük sarf malzemesi maliyeti lazer tüpünü değiştirmektir. Biraz planlama, hazırlık ve önleyici bakım ile genellikle tüpünüzün ömrünü önemli ölçüde uzatabilirsiniz. Bu ipuçları co2 lazer tüpün bittiği nasıl anlaşılır, sorusunu sormaya gerek kalmadan düzgün bir tüp almanız ve ardından onu mümkün olduğu kadar uzun süre en iyi durumda tutmanız için size rehberlik edecektir.
 
Lazer Tüp Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yeni bir lazer kesim ve kazıma makinesi satın alıyorsanız, makine ile birlikte verilen tüpün markasını, model numarasını ve fiziksel boyutlarını mutlaka sorunuz. Örneğin, makine tedarikçilerinin bir lazer tüpünün lazer güç çıkışını abartması, 50 watt diyerek 40 watt'lık bir tüp sağlaması alışılmadık bir durum değildir.

Yedek tüp satın alın ve bunu güvenilir bir firma aracılığı ile gerçekleştirin.

Doğru lazer gücü ile belirtilen gücün gerçekten varmayı beklediğiniz tüpü yansıttığını kontrol edin. Belirli bir tüp hakkında co2 lazer tüpün bittiği nasıl anlaşılır bilgisi de dahil üreticinin web sitelerini kontrol etmek kolaydır.

Bir miliampermetre takın. Bir milliampermetre takılıyken, lazer tüpünüzün önerilen maksimum çalışma akımında yüzde kaç güçte çalıştığını hesaplayabilir.

Kendinize düşük maliyetli bir lazer güç ölçer satın alın.

Lensinizin yanı sıra aynalarınızı da temiz tutmalısınız. Makineyi kirli optiklerle çalıştırmak, bir kesimi sürdürmek için gücü artırmanız veya hızı azaltmanız gerekeceği anlamına gelir. Her iki durumda da lazer gerekenden daha fazla veya daha uzun süre çalışır.

Lazer Tüp Marka Seçimi:
 
En kaliteli ve yüksek içerikli CO2 lazer tüp satışı için firmamızla iletişime geçerek maksimum verim sağlayan ürün teminini tercih edebilirsiniz. Makinenize tanınmış ve kaliteli bir marka tüp takıldığından emin olmak, gelecekte size zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır.
 
CO2 Lazer Tüpü Fiyatları 
 
Firmamız aracılığı ile kaliteli içerikte sunulan lazer tüp satışları gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız doğru kullanımda uzun süreli kullanım hedefler. Bu bakımdan co2 lazer tüpün bittiği nasıl anlaşılır sorusunu uzun bir süre sormak zorunda kalmadan işlem yapmanız beklenir. Kullanım sürecinde etkili bakım lazer kesimlerinde önem taşıyan bir ipucudur. Co2 lazer tüpleri satışı için alanında uzman müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.
 
Tüplerin çapı ve güçlerine göre fiyatlar değişik aralıklarda sunulmaktadır. Hangi işlem için kullanılacağı ve ne istendiğinin belirtilmesi sonrasında uygun fiyatlı hizmet sunumu firmamız tarafından verilmektedir. Profesyonel hizmet sunumu gerçekleştiren firmamız uygun fiyatlı sunumları ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
 
CO2 Lazer Tüpünün Garantisi Nedir?

Lazer tümü üretiminde üreticiler arasında, tüp çapı ve nominal lazer gücü arasında önemli ölçüde farklılıklar bulunur. Bir sabit gösterge ise; garantinin, ilk kullanıldığı zamandan değil, üretim tarihinden itibaren başlamasıdır. Garanti süresi içinde nominal gücün% 80'inin altına düşmesi durumunda tipik olarak tüp arızalanır. Bu nedenle, size maksimum güç yerine tüpün nominal gücünün verildiğinden emin olmanız çok önemlidir. Bu, tüp üreticileri için genellikle bir nominal güç ve çalışma akımı belirledikleri için hiçbir şekilde tüp üreticilerinin hatası değildir.
 

© Tüm Hakları Saklıdır Kalender Tech Otomasyon Sistemleri LTD ŞTİ. 2009-2023