Kurumsal

Kalender Lazer Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgi ve Şirket Künyesi Bilgileri

Kalender Tech Limited Şirketi, 2010 yılında farklı bir ünvanla İstanbul'da 2 ortaklı  kurulmuştur.

MİSYONUMUZ

·         Lazer Sistemleri geliştirmek

·         Özgün Lazer Sistemleri Tasarımı

·         Lazer Ekipmanları Tasarımı

·         Lazer sistemleri Endüstrisine Yenilikler Katmak

VİZYONUMUZ

Kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Kalender Lazer Sistemleri müşterilerine kaliteli sağlam ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek, satış sonrası hizmet noktasında, en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli dostluklar kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile tüm müşterilerinin günden güne artan takdirini ve beğenisini kazanmıştır

Kurulduğu günden günümüze kadar aynı ticari ahlak ve dürüstlüğüyle sektöründe ön saflarda yerini almıştır.güvenilir satış kadrosu,uzman lojistik kadrosu ve kolay ulaşılır iletişim imkanlarıyla ayrıca  Bahçelievler ve Güngören Bölgesinde faliyet alanlarımız ile müşterilerine en iyi  hizmet vermenin gayreti içerisindedir.

İlk günkü heyecan ve azimle sektörümüzde piyasaya yön veren adımları ve ilk leri başarmanın gururuyla sektörde hepbirlikte yükselmeye devam edeceğiz.

FİRMA TARİHÇESİ

Kuruluşu 2010 yılında gerçekleşen Kalender Lazer Sistemleri Günümüze kadar Lazer Sistemleri Ve Yedek Parçaları Satışı Yapmaktadır. Tekstil,Ahşap Dekarasyon,Reklam sektöründe İleri Teknoloji Lazer Sistemleriyle müşteri odaklı Kalite Ve hizmet Anlayışıyla Trendini Her geçen Gün yükseltmektedir.

© Tüm Hakları Saklıdır Kalender Tech Otomasyon Sistemleri LTD ŞTİ. 2009-2023